HAKKIMIZDA

DÜNDAR MEVSİMLİK SÜS BİTKİLERİ

1994 den beri sadece mevsimlik süs bitkileri üretimi yapan bir işletmeyiz.Üretime başladığımız ilk yıllarda; Başarılı bir işletme için, kaliteli bir üretim için bizden çok daha ilerde olan ülkelerde olduğu gibi sadece bir ürün grubunda mevsimlik süs bitkileri ürün grubunda uzmanlaşmayı tercih ettik.Hem işletmemiz hem de ülkemiz süs bitkileri sektörü için bu yolu seçtik.1994 de işletmemizin ilk yıllarında 75.000 adet olan üterim kapasitemiz yıllar içinde artarak 30.000.000 âdete ulaşmıştır.Geçmişten bu güne sektörümüze ve işletmemize yenilik katmak için kararlı adımlar atmaktayız.Sektörümüze işletmemize katmış olduğumuz yenilikler.

 

Türkiye’de;

İlk Multipot üretimini yaptırmak ve üretimde kullanmak(2002)

İlk Trasplanter kullanımı (2004)

İlk modüler çiçek uygulamaları sektörümüze kattığımız ilklerdendir.


Yıllar içerisinde tesislerimizi modernleştirdik, işletmemizde teknolojiyi en iyi şekilde kullandık.Tohum, fide,torf kasa tercihlerimizi kaliteye endeksli olarak hep güncelledik.Sevkiyatlarımızı Avrupa standartlarına çektik. Bundan sonra tek bir hedefimiz var dışarıya açılmak pazarımızı dünyaya taşımak.Bu süreç sektörümüzün nerdeen nereye geldiğini gösterir.Sektörümüz büyüyerek gelişerek yoluna devam edecek, işletmemiz her zaman kendine düşen misyonu en iyi şekilde temsil edecektir. Sektör olarak, işletmeler olarak en öncelikli yapmamız gereken, artık sadece kalite odaklı çalışarak, buna bağlı olarak, yapabileceğimiz maksimum üretimi yapmaktır.

Önce Kalite…

Her şeyimizi borçlu olduğumuz bu vatana ülkemize en iyisini yapmak için, milletimizin her bir ferdi gibi, hiç durmadan çalışmak olduğu bilincindeyiz…

Sektörümüz için, işletmemiz için bir iddiamız var.

ÖNCE KALİTE  ve   KALİTE…